Интенсивный курс итальянского языка Карлова А.А. Константинова И.Г. +CD

415 грн.

Видавництво “Каро” Карлова А.А., Константинова И.

2006 р. 640 стор.

Артикул: 9785898157678 Категорія: Позначка:

Опис

Интенсивный курс итальянского языка Учебное пособие по итальянскому языку. Цей підручник італійської мови від видавництва “Каро” авторів Карлова А.А і Константинова И.Г. призначений всім бажаючим допомогти по – справжньому вивчити італійську мову, не обмежуючись набором окремих фраз і короткою граматикою. Підручник адресований широкому колу читачів – від початківців вивчати мову з нуля, до тих, хто прагне вдосконалити раніше набуті знання. Книга починається з викладу відомостей про фонетичну систему італійської мови, правила читання і орфографії.

Интенсивный курс итальянского языка Учебное пособие по итальянскому языку – укладачі: Карлова А.А і Константинова И.Г., видавництво “Каро”. Основна частина видання ділиться на 18 уроків. Кожен з уроків складається з: граматичної теми, комплексу лексико – граматичних вправ і текстів для читання. Після основної частини учням пропонуються додаткові вправи і матеріали для читання. Крім основних правил нормативної граматики, в підручнику наводяться найбільш уживані розмовні форми.

Интенсивный курс итальянского языка Учебное пособие по итальянскому языку – укладачі: Карлова А.А і Константинова И.Г., видавництво “Каро”. У виданні відзначаються стилістичні особливості італійської мови і даються рекомендації щодо перекладу. Матеріал для читання – це тільки справжні, неадаптовані тексти сучасних італійських письменників. В кінці підручника розміщені відповіді – ключі до вправ для перевірки своїх знань. Наявність аудіо – диска дасть Вам можливість відточити вимову і придбати правильну інтонацію.

Интенсивный курс итальянского языка Учебное пособие по итальянскому языку Карлова А.А. Константинова И.Г. +CD аудіо додаток видавництво Каро

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Интенсивный курс итальянского языка Карлова А.А. Константинова И.Г. +CD”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…