Українсько-чеський розмовник видавництво Перун

65 грн.

Видавництво “Перун” Нeрсисян М.А.

2017 р. 400 стор.

Немає в наявності

Артикул: 9789665693185 Категорія:

Опис

Українсько-чеський розмовник Нерсисян М.А. видавництво Перун

Українсько-чеський розмовник. Пропонований Вашій увазі розмовник від видавництва “Перун” автора Нерсисян М.А. призначається всім, кому цікава чеська мова. Книга буде цікава студентам, слухачам курсів, школярам, мандрівникам, діловим людям. Дане видання може стати Вашим першим підручником з чеської мови. Вирушаючи у відрядження або на відпочинок до Чехії, погодьтеся, зручно тримати цю книжку при собі. З нею можна відчувати себе більш впевнено і комфортно в готелі, в кафе, в транспорті.

Українсько-чеський розмовник – укладач Нерсисян М.А., видавництво Перун. Ця книжка нe є підручником, алe ж цe нe просто розмовник.  Починається видання з загальних відомостей про Чехію. Далі на Ваше огляд пропонується чеський алфавіт з рекомендаціями щодо вимови. Потім розміщуються вирази, які діляться на теми. Теми, як правило, побутового характеру. Всі українські фрази і вирази, супроводжуються перекладом на чеську мову та транслітерацією. Тут Ви знайдете такі теми, як: приїзд, виїзд, транспорт, валюта, харчування, проживання, розмовні фрази, пошта і так далі.

Українсько-чеський розмовник – укладач Нерсисян М.А., видавництво Перун. Безумовно, в цьому виданні присутні досить об’ємні українсько – чеський і чесько – український словники. Для початківців вивчати чеську мову – дані словники просто знахідка. Слова можна заучувати в транспорті або в будь-якому зручному лля Вас місці. В кінці книги розміщується інформація країнознавчого напрямку. Тут Ви знайдете відомості про міста і курорти Чехії.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Українсько-чеський розмовник видавництво Перун”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…