Учебник Чешский язык Широкова А.Г. +CD

125 грн.

Видавництво “Высшая школа” Широкова А.Г.

2005 р. 544 стор.

Артикул: 5060013340 Категорія:

Опис

Учебник Чешский язык Широкова А.Г. Адамец П. Влчек Й. Роговская Е.Р. +CD для 1-2 курсов

Учебник Чешский язык. Пропонований на Ваше огляд підручник від авторів Широкова А.Г., Адамец П., Влчек Й., Роговская Е.Р. орієнтований, в першу чергу, на студентів 1-2 курсів. Безперечно, видання стане в нагоді і для індивідуальних занять з викладачем. А також, для занять в групах на курсах іноземних мов. Автори цього підручника поставили перед собою завдання навчити тих, хто вивчає чеську мову читати художню літературу. А також, вільно володіти усною розмовною мовою. І, що особливо актуально, навичками двостороннього усного та письмового перекладу.

Учебник Чешский язык – укладачі Широкова А.Г., Адамец П., Влчек Й., Роговская Е.Р. Даний підручник складається з водно – фонетичного курсу, основного курсу і чесько – російського словника. Тексти уроків пропонованого видання, охоплюють різні побутові теми. Після кожного тексту уроку іде діалог. Потім іде словничок і лексичні пояснення. Актуально, що в цьому підручнику використані твори кращих чеських авторів. В кінці кожного уроку підручника розміщується додатковий текст для читання. Це маленькі жарти, гуморески, а також прислів’я та приказки.

Учебник Чешский язык – укладачі Широкова А.Г., Адамец П., Влчек Й., Роговская Е.Р. Безумовно, книга містить і чималу кількість граматики. Теорія підкріплена практичними вправами. Граматичний і лексичний матеріал цього видання передбачає детальне вивчення фразеології, идиоматики, прийменникового і дієслівного управління. Наявність аудіо додатка до книги, дасть Вам можливість почути живу чеську мову носіїв мови.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Учебник Чешский язык Широкова А.Г. +CD”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…