Справочник по грамматике венгерский язык Гуськова

350 грн.

Видавництво “Живой язык” Гуськова А.П.

2009 р. 224 стор.

Артикул: 9785803306283 Категорія: Позначка:

Опис

“Справочник по грамматике венгерский язык” – це видання призначене для всіх, хто починає і продовжує вивчати угорську мову. Оволодіння мовою неможливо без знання системи граматичних правил. У цій книжці Ви знайдете прості, іноді навіть спрощено сформульовані правила угорської мови, а також таблиці в якості довідкового матеріалу; крім того граматичні категорії частин мови.

“Справочник по грамматике венгерский язык” – довідник розбито на розділи, які в свою чергу розрізняються за колірною гамою, тому буде неважко швидко знайти необхідний розділ. Сучасна морфологія угорської мови, утворення форм слова і їх застосування в живій усній і письмовій формі носіїв мови, є засобом для розуміння деяких складнощів угорської мови. Всі форми слів в книжці даються з російським перекладом і наголосами.

“Справочник по грамматике венгерский язык” – підручник допоможе правильно скласти уявлення про особливості угорської мови. Тверда палітурка і якісний папір надовго збережуть книжку в відмінному стані. Видання є розширеним доповненням до підручника “Самоучитель Венгерский язык“, але може використовуватися і як самостійний довідник містить основні систематизовані відомості про граматику угорської мови. На додаток до цього видання пропонується “Справочник по глаголам Венгерский язык“.

Справочник по грамматике венгерский язык Гуськова А.П. Живой язык

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Справочник по грамматике венгерский язык Гуськова”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *