Самоучитель Венгерский язык Живой язык

380 грн.

Видавництво “Живой язык” Гуськова А.П. Туроцки С.

2014 р. 224 стор.

Артикул: 9785803310068 Категорія: Позначка:

Опис

Самоучитель Венгерский язык – підручник призначений для всіх початківців, що починають вивчати угорську мову, а також він може бути корисний тим, хто вчив і трошки призабув граматику і лексику. Підручник розбитий на теми соціально – побутового характеру. Основна мета цього видання донести необхідні знання з граматики, письма та читання нескладних текстів на угорській мові. Кожен урок цієї книжки містить інформацію, що складається з: загальновживаної лексики забезпеченою транслітерацією, граматичних правил і словника нових слів з перекладом. Теоретична частина граматики супроводжується текстовими вправами.

Самоучитель Венгерский язык – підручник знайомить з особливостями угорської мови, що дозволить виробити мовні навички та попрацювати над своєю вимовою. Книжка також містить країнознавчу інформацію та буде корисна при подорожі по Угорщині. Освоївши ці базові знання, можна буде без зайвих труднощів вийти з будь-якої ситуації в розмові з місцевими жителями. В кінці підручника даються відповіді – ключі до вправ, за допомогою яких можна перевірити свої знання. Тверда палітурка і якісний папір надовго збережуть видання в відмінному стані.

Для тих, кому необхідна додаткова інформація по граматиці пропонується цієї ж серії – “Справочник по грамматике Венгерский язык“, а так само “Справочник по глаголам Венгерский язык“.

Самоучитель Венгерский язык Гуськова А.П. Туроцки С. Живой язык

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Самоучитель Венгерский язык Живой язык”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…