Многії літа Благії літа Sok évet Áldott évet на угорській

80 грн.

Sok évet Áldott évet

Видавництво “Карпатська вежа” Мирослав Дочинець

2017 р. 241 стор.

Артикул: 9668269179 Категорія:

Опис

Многії літа Благії літа Sok évet Áldott évet на угорській та українській мові Мирослав Дочинець переклад на угорську Савчур Федір

Многії літа Благії літа Sok évet Áldott évet на угорській та українській мові. Пропонована Вашій увазі художня книга угорською та українською мовами. Від видавництва “Карпатська вежа” автора Мирослав Дочинець, переклад на угорську Савчур Федір. Книга орієнтована на широке коло читачів. Це видання безсумнівно можна використовувати як посібник для навчання угорської та української мов. Книга може стати в нагоді студентам, слухачам курсів іноземних мов, школярам. Погодьтеся, що ця художня книга стане відмінним доповненням до будь-якого підручника чи курсу угорської або української мов.

Многії літа Благії літа Sok évet Áldott évet на угорській та українській мові. Автор Мирослав Дочинець, переклад на угорську Савчур Федір, видавництво Карпатська вежа. Метод читання, який пропонується в виданні дуже ефективний. Паралельно тексту українською мовою іде текст угорською мовою. Безумовно, що читаючи Ви непомітно вчитесь і потихеньку набираєте необхідну лексику для спілкування. Користуватися цією художньою книжкою, звичайно ж, можуть угорці та українсько мовні громадяни. Дане видання унікальне. Ви не тільки навчаєтесь мові, а здобуває безцінний життєвий досвід на прикладі життя однієї людини.

Многії літа Благії літа Sok évet Áldott évet на угорській та українській мові. Автор Мирослав Дочинець, переклад на угорську Савчур Федір, видавництво Карпатська вежа. Цю книгу треба читати вдумуючись в кожне слово і запам’ятовуючи поради та настанови. Особливо актуально те, що з видання Ви почерпнете свіжі течії з сучасної дієтології. А також, валеології, соціальній психології і людино-знання. Мудрість, яка закладена в даній книзі, безперечно, допоможе Вам у цей нелегкий час подолати труднощі життя.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Многії літа Благії літа Sok évet Áldott évet на угорській”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…