Італійська мова за 4 тижні Рiвень 2 + аудіо

95 грн.

Видавництво “Богдан” Анна Опольська – Вашкевич

2014 р. 452 стор.

Немає в наявності

Артикул: 9789661025904 Категорія:

Опис

Італійська мова за 4 тижні Рiвень 2 Інтенсивний курс італійської мови з компакт-диском. Пропонований до Вашої уваги курс з італійської мови від видавництва “Богдан” за авторством Анна Опольська – Вашкевич призначений всім, кому цікава італійська мова. Цей підручник буде корисним тим громадянам, які вже познайомилися з “Італійська мова за 4 тижні Рiвень 1” та прагнуть знати більше. Також книжка може знадобиться й тим особам, що вирішили оновити знання італійської лексики і граматики. Підручник побудований з 28 лекційних одиниць. Кожна лекція вміщує в себе п’ять частин.

Італійська мова за 4 тижні Рiвень 2 Інтенсивний курс італійської мови з компакт-диском – укладач Анна Опольська – Вашкевич, видавництво “Богдан”. Перша частина містить різнопланові діалоги на побутову тематику з перекладом на українську мову. Майже в усі діалоги включено цікаві розмовні звороти та вислови. У другій частині подається граматика по темі, яка викладена простою і доступною мовою. Третя частина підручника присвячена мовним функціям. Ця частина містить вислови, словосполучення, звороти, з якими ми стикаємося кожного дня.

Італійська мова за 4 тижні Рiвень 2 Інтенсивний курс італійської мови з компакт-диском – укладач Анна Опольська – Вашкевич, видавництво “Богдан”. Четверта частина пропонує різноманітні вправи та завдання на пройдений матеріал, що допоможуть його закріпити. У п’ятій частині розміщено словник, що висвітлює лексику по темі, але має й нові слова і звороти. Наприкінці курсу надається додатковий словник та відповіді – ключі до вправ. Аудио додаток до підручника допоможе Вам придбати правильну вимову і інтонацію з родзинкою.

Італійська мова за 4 тижні Рiвень 2 Інтенсивний курс італійської мови з компакт-диском Анна Опольська – Вашкевич +CD аудіо видавництво Богдан

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Італійська мова за 4 тижні Рiвень 2 + аудіо”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…