Чешская грамматика в таблицах и схемах Каро

155 грн.

Видавництво “Каро” Князькова В.С.

2014 р. 248 стор.

Артикул: 9785992507331 Категорія: Позначка:

Опис

Чешская грамматика в таблицах и схемах Князькова В.С. видавництво Каро

Чешская грамматика в таблицах и схемах. Пропонований навчальний посібник від видавництва “Каро” автора Князькова В.С. призначений для всіх бажаючих вивчати чеську мову як з викладачем, так і без нього. Безумовно, це видання стане в нагоді і в аудиторії, і на заняттях з репетитором. Це посібник покликаний допомогти учням систематизувати і структурувати знання з граматики чеської мови. Особливо примітно, що дане видання стане гарною підмогою до будь-якого підручника чеської мови. А також, послужить прекрасним доповненням до практичної граматики.

Чешская грамматика в таблицах и схемах – укладач Князькова В.С., видавництво Каро. В даному посібнику основні граматичні правила представлені наочно – у вигляді таблиць і коротких пояснень російською мовою. Така подача матеріалу, безумовно, робить можливим використання книги на різних етапах навчання. Граматичні відомості в збірнику розміщено за частинами мови. На самому початку книги Ви знайдете чеський алфавіт з рекомендаціями щодо вимови букв. Далі подано відомості по графіку, орфографію та вимову.

Чешская грамматика в таблицах и схемах – укладач Князькова В.С., видавництво Каро. В кінці книги Вашій увазі запропоновані актуальні доповнення. Тут Ви знайдете інформацію такого напрямку як: назви мір і ваг, арифметичні дії, календар, час, дати, погода і так далі. Безсумнівно, що простудіювавши цю книгу Ви придбаєте знання, які необхідні на практиці.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Чешская грамматика в таблицах и схемах Каро”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *