Berlitz Венгерский аудиоприложение CD

50 грн.

Видавництво “Живой язык”

2014 р.

Артикул: 9785803325048 Категорія: Позначка:

Опис

“Berlitz Венгерский аудиоприложение” – є аудіо додатком до “Berlitz Венгерский разговорник и словарь”, але може бути використано для самостійного вивчення основ мови. Рекомендується для постановки правильної вимови. Аудіо додаток дозволить вам легко і швидко оволодіти навичками спілкування чужою мовою, впоратися з будь-якою ситуацією, в якій ви можете опинитися: від замовлення номера в готелі та відвідування ресторану до необхідності дізнатися дорогу або попросити про допомогу.

“Berlitz Венгерский аудиоприложение”. Аудіо додаток дозволить вам легко і швидко оволодіти навичками спілкування чужою мовою. А також впоратися з будь-якою ситуацією, в якій ви можете опинитися. Аудіо додаток, містить не тільки запис діалогів, озвучених професійними дикторами – носіями мови, а й необхідні поради та рекомендації туристові по організації свого життя в незвичній обстановці за кордоном.

“Berlitz Венгерский аудиоприложение” – це більше 400 необхідних виразів, озвучених професійними дикторами – носіями мови.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Berlitz Венгерский аудиоприложение CD”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…