Доставка Проплата

Шановні клієнти нашого магазину, щоб уникнути плутанини і непорозумінь, замовлення по телефону не приймаємо, тому не вважайте за працю і оформите замовлення в інтернеті.

Відправка товару по вівторках і п’ятницях. Крім винятків.

Наші телефони:

У робочі дні Дзвонити з 10-00 до 18-00 (неділя і понеділок – вихідні)

E-mail: admin@uchebnik.co.ua   Оптовикам – знижок НЕМАЄ.
оплата:

– Готівкою при отриманні, тобто післяплатою

При накладеному платежі стягується частина оплати на банківську карту за подорож посилки до місця призначення і назад. Цей важливий момент пов’язаний з тим, що деякі “клієнти” роблять замовлення в декількох магазинах. А потім успішно не забирають свої посилки!

– На картку ПриватБанку

(Номер картки надсилається СМС-повідомленням, після оформлення замовлення. Оплатити своє замовлення можна в будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг Privat24).

доставка:

– По всій Україні замовлення відправляються “Новою поштою” з центрального складу в пгт. Брусилів Житомирська обл.

– По Києву як і по Україні відправка здійснюється “Новою Поштою” – від 30 грн.

– Доставка за межі України не здійснюється.

Вартість доставки не закладена в цінах на книжки і сплачується індивідуально при отриманні.

Після оформлення замовлення чекайте дзвінка від менеджера. Інтернет – Магазин обробляє замовлення 5 днів на тиждень (неділя і понеділок – вихідний). Замовлення обробляються з 10.00 до 18.00. Укомплектування замовлення і його відправка проводиться протягом 1-5 робочих днів, в залежності від завантаженості та інших обставин.

Керівництво інтернет-магазину має повне право відмовити Клієнту в покупці нашого продукту без всяких на те причин (кількість-наявність). Керівництво інтернет-магазину також не розглядає Клієнтів як реальних покупців, які порушили умови угоди (оплата прибувшого замовлення).